2018. Január 20. - Fábián, Sebestyén
Motostyling.hu - Motortuning Portál és Webáruház - Hírek

» Beszámolók

1 2 3 4 5 6 7 8 >>
Hatalmas lehetőség kapujához ért Katarban a 220 Volt H-Moto Team fiatal versenyzőjePályafutása eddigi legnagyobb fordulópontjához érkezett el Kovács Bálint. A 220 Volt H-Moto Team fiatal motorosa egy teljes szezont versenyezhet végig a katari nemzetközi bajnokság Superstock 600-as kategóriájában, azaz most decembertől egészen a tavasz kezdetéig ideális körülmények között készülhet fel a 2018-as szezonjára. Bálint már tesztelt a dohai pályán, és a hétvégi duplafutamos versenyen már igazolhatja is a tehetségét.

Laller  Győzelem vagy halálLegutóbb még a Dakar Rallys indulás bizonytalanságáról számolt be Horváth Lajos. Nos a helyzet számottevően nem változott, továbbra is veszélyben van a Dél-Amerikai megmérettetés. Azonban némi pozitívum és előrelépés mégiscsak történt az ügyben, és ez hajtja most Lallert.
Megvan Gyutai Adrián első futamgyőzelme a Superbike kategóriábanGyutai Adrián az elmúlt hétvégén, a Pannoniaringen folytatta felkészülését az új kategóriában, a Superbike-ban egy BSB-ben szereplő csapat, a MAR Kawasaki segítségével.

Újra együtt száguldanak a rallye és a terep-rallye legjobbjaiKevesebb, mint két hét múlva – május 19-én és 20-án – elrajtol a Közép-Európai Zóna Bajnokság negyedik, és a Nyílt Magyar Terep-rallye Bajnokság idei második futama, a Riverside Baja. A verseny érdekessége, hogy ezúttal majd egy napon keresztül ugyanazokon a pályákon száguldoznak a résztvevők, mint a Magyar Rallye Bajnokság harmadik állomásának versenyzői.
A tisztes helytállás a cél NürburgringenA hétvégén Németország felé veszi az irányt a 220 Volt H-Moto Team, ugyanis a nürburgringi pályán rendezik a német nemzeti bajnokság, az IDM szezonnyitóját. Györfi Alen a Supersport 600-ban, Bódis Richárd a Superbike kategóriában, míg a fiatal Kovács Bálint a Suzuki GSX-R 1000 Cup-ban áll rajthoz. Az utazó csapat azonban nem teljes: Gyutai Adrián betegsége miatt kihagyja a szezonnyitót.

A 220 Volt H-Moto Team fiataljai megtették az első lépéseket MisanóbanA 220 Volt H-Moto Team felnőtt versenyzői után immár a fiatalabb korosztály képviselői is megkezdték az idei felkészülésük utolsó szakaszát. Kakuszi Ádám és Somosi Alexander az egyik legerősebb nemzetközi utánpótlás bajnokságban, a német ADAC Junior Cup-ban állnak rajthoz a 2017-es szezonban.
Együtt, egy közös célértHárom napon keresztül állta a rajongók rohamát a Budapest Motor Fesztiválon a 220 Volt H-Moto Team csapata

Legyél fitt a motorodon is..Nézd meg hogyan tudod magadat lelazítani egy kanyaros motoros nap után.
Gyutai Adrián visszatért a 220 Volt H-Moto Team csapatábaA hétvégétől ismét spanyolországi edzőtáborban folytatja a felkészülését az IDM Superstock 600-as bajnoki szezonjára a 26 éves paksi motoros